השכרת יאכטה בחו"ל

השכרת יאכטה בחו”ל , לא מה שחשבת

אם אתם מתכננים חופשה במדינה שיש בה אגמים או ששוכנת ליד הים – בטח תשמחו לדעת שתוכלו לשדרג את החוויה באמצעות שירות של השכרת יאכטה בחו”ל.

אתם לא צריכים להיות סקיפרים מורשים (למרות שזה לא מזיק) כדי ליהנות מיאכטה פרטית. איך עושים את זה? כל התשובות כאן

השכרת יאכטה בחו”ל לסקיפרים

אם אתם סקיפרים תוכלו ליהנות מיאכטות להפלגה עצמית בכל יעד בעולם, אבל תוכלו גם להצטרף לצוות של מועדון שיט מקומי ולהיות חלק ממשיטי היאכטה.

המחיר הוא כמובן פונקציה של היעד, זמן ההפלגה וסוג היאכטה, אבל גם של זמן ההשטה שלכם. בעקרון, ככל שתשיטו את היאכטה בעצמכם כך המחיר יירד. אבל קחו בחשבון כמה אלמנטים – עליכם להכיר את היעד כולל זרמים, רוחות ומזג אוויר ועליכם גם לנוח לפעמים…

השכרת יאכטה בחו”ל למי שאינם סקיפרים

אם אתם לא סקיפרים לצערנו לא תוכלו להשיט אף יאכטה בעצמכם, אבל תוכלו ליהנות משירות של השכרת יאכטה בחו”ל ולגלות את נפלאות הים כנוסעים.

בשירות זה תוכלו לשוט בכל מקום בעולם לכל תקופת זמן ולקבל גם אטרקציות נוספות. למשל

  • ביקור במקומות שנגישים רק דרך הים
  • המלצות על מסעדות שרק היאכטונרים מכירים
  • פעילויות שונות ביעדים השונים
  • וכמובן, סיפורים של מלחים, שודדי ים והרפתקאות ימיות

אמנם מסלול ההפלגה אינו נתון לבחירתכם (זה התפקיד של הסקיפר להחליט בהתאם לזרמים, לרוחות ולמזג האוויר), אבל אתם יכולים לקבוע את כל השאר.

למשל, אזור השייט, עונת השיט, משך השייט, מספר האנשים בשייט ואפילו סוג היאכטה.

מה צריך לדעת לפני השכרה של יאכטה בחו”ל?

אם אתם מתכוונים לשכור יאכטה בחו”ל, הן כסקיפרים והן כלא-סקיפרים, אנחנו ממליצים להצטייד בהרבה קרם הגנה, כובעים, בגדי ים ובעיקר בכדורים נגד בחילה ומחלת ים.

כבר היו מקרים ששייט במקומות לא מוכרים הפך את קיבתם של החזקים ביותר (כולל סקיפרים שרגילים לתנאי ים קשים), כך שלא כדאי לקחת סיכון.

אופציה אחרת היא לשכור יאכטה גדולה ככל הניתן שנחשבת עמידה יותר לטלטולי הגלים, אבל יש לכך כמובן השפעה על המחיר. שייט נעים וחופשה מהנה!!