טיסה לאנטליה

טיסה לאנטליה – משב רוח מרענן

העיר אנטליה הפכה בשנים האחרונות לשם נרדף לנופש בסגנון “הכל כלול”, אבל שהיא כמובן הרבה יותר מזה. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ל טיסה לאנטליה ולגלות את העיר שרק המקומיים מכירים, אבל לפני הכל– מתי ואיך לטוס לאנטליה?

מתי כדאי להזמין טיסה לאנטליה?

אנטליה די דומה לישראל מבחינת מזג האוויר, כך שניתן לבקר בה במהלך כל השנה. העונות האידיאלית הן כמובן האביב והסתיו ולא רק בגלל האקלים היותר נוח.

בתקופות אלו אין בעיר עומס של תיירים, כך שהאטרקציות המפורסמות שמיד נפרט לגביהן עומדות כולן לרשותכם. שימו לב – עונת הרחצה באנטליה נפתחת רק בחודש מאי.

איך להזמין טיסה לאנטליה?

האופציה המועדפת של טיסה לאנטליה היא כמובן במסגרת דילים, אבל אם אתם מתכננים לצאת מהמסלול הבנאלי (וכדאי לכם), יש לבדוק שאתם לא מחויבים בתשלום לאלמנטים שלא עשיתם בהם שימוש.

איפה לבקר באנטליה?

חופים

כולם מכירים את חופי הים הידועים של העיר שנמצאים ליד בתי המלון היוקרתיים, אבל לא כולם יודעים שיש חופים סודיים שרק בזכותם שווה להזמין טיסה לאנטליה.

למשל, חוף Konyaalti שנמצא למרגלות העיר העתיקה (Kaleici). החוף נחשב פחות פופולרי כי יש בו זרמים חזקים ומים קרים יחסית לחופים אחרים, אבל אם אתם מחפשים שקט ושלווה ולא מתכננים שחייה– זה המקום בשבילכם.

אנחנו ממליצים גם לשוט לאי קקובה ולחורבותיה של העיר אפרליאה שחרבה ברעידות אדמה. ההנאה מובטחת הודות לנופים המרהיבים ולבריזה הנעימה.

אתרים היסטוריים

מקום נוסף ששווה ביקור הוא Kaleici – העיר העתיקה שנמצאת מעל המרינה העירונית. האזור שקיים עוד מתקופת האימפריה הרומית כולל 3 אתרים שלדעתנו הם חובה:

  • KesikMinare (הצריח השבור) – מקדש רומי שהפך לכנסייה, למסגד, שוב לכנסייה ושוב למסגד עד שנשרף ונותר ממנו רק הצריח.
  • שער אדריאנוס – שער העיר מהתקופה הרומית
  • מסגד IvliMinare שמהווה את הסמל של העיר

אם אתם בעניין של אתנוגרפיה ואמנות מקומית, גם פה תוכלו לקבל את מבוקשכם במסגרת טיסה לאנטליה הודות למוזיאון האתנוגרפי המקומי המרשים.

אבל אם אתם ממש רוצים להכיר את ההיסטוריה של אנטליה סעו ל-Termessos. רק חצי שעה נסיעה (כ-35 ק”מ מאנטליה) ואתם באתר ארכיאולוגי שכולל תיאטרון, מקדשים, קברים והרבה אווירה אותנטית.